Kariera

Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała & Wspólnicy z biurem we Wrocławiu zaprasza wszystkich Kandydatów marzących o pracy w jednej z najprężniej rozwijających się Kancelarii Adwokackiej w Polsce do składania swoich CV na adres biuro@kiwala-wspolnicy.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem „Aplikacja”.

Gwarantujemy przejrzysty system wynagrodzeń, liczne szkolenia prawnicze oraz wspierania rozwoju osobowego oraz profesjonalne narzędzia pracy. Oczekujemy prawników dynamicznych, punktualnych i godnych zaufania, którzy potrafią pracować zarówno w zespole jak i podejmować indywidualne zadania. Wychodzimy z założenia, że przestrzeganie wartości moralnych i etycznych oraz rzetelność i uczciwość są podstawą sprawnego działania firmy. Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie prawnicze wśród najlepszych – już dziś zaplanuj swoją karierę.

Ścieżka kariery w Konsorcjum Prawno-Finansowym Kiwała & Wspólnicy

Stażysta/Praktykant – etap przeznaczony dla studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego, którzy zadeklarują gotowość regularnego uczestniczenia w życiu Kancelarii i podpiszą umowę o odbywaniu praktyk po zaznajomieniu się z Regulaminem.

Każdy stażysta i praktykant objęty jest Programem Praktyk, umożliwiającym nabycie praktycznych umiejętności stosowania i rozumienia prawa.

Młodszy konsultant – etap adresowany do absolwentów studiów prawniczych bez uprawnień zawodowych oraz bez doświadczenia w naszej Kancelarii. Młodszy konsultant wykonuje pracę pod nadzorem prawnika z uprawnieniami zawodowymi.

Konsultant – dla osób, które z uwagi na ponad roczne doświadczenie zawodowe prawnika mogą zajmować stanowiska pod nadzorem osoby z uprawnieniami w podstawowych sprawach bądź też są aplikantami.

Starszy konsultant – posiada już doświadczenie jako aplikant lub pracował w zawodzie prawnika co najmniej dwa lata, a następnie został zaadoptowani do pracy w Kancelarii Adwokackiej. Starsi konsultanci mogą kontaktować się w imieniu Kancelarii z Klientami.

Doradca – to osoba, której doświadczenie oraz zaufanie Kancelarii pozwala na samodzielną pracę lub współdziałanie z radcą lub partnerem. Doradcami mogą być doktorzy nauk prawnych, starsi stażem aplikanci oraz inne osoby o potwierdzonych kwalifikacjach. Jest to najwyższy etap kariery dla osób nie posiadających uprawnień do samodzielnego wykonywania regulowanego zawodu prawniczego.

Radca/Adwokat – radcą/adwokatem jest osoba, która nabyła uprawnienia do samodzielnego wykonywania regulowanego zawodu prawniczego oraz wykazuje się odpowiednią wiedzą prawniczą, doświadczeniem i umiejętnościami doradczymi. Radcy i adwokaci sprawują funkcję kierowniczą nad grupami merytorycznymi i problemowymi.

Partner – partnerem może zostać radca prawny lub inny prawnik wykonujący samodzielnie wolny zawód, którego wkład i zaangażowanie w funkcjonowanie Kancelarii uzasadnia przyjęcie do grona osób decydujących o kierunkach rozwoju Kancelarii Adwokackiej.

 

Na kandydatów czekamy pod adresem: Kancelaria Adwokacka – Wrocław: ul. Włodkowica 21/7.