O Nas

Szanowni Państwo,

       Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała&Wspólnicy Sp. z o.o. to firma o globalnym zasięgu, oferująca kompleksową obsługę w zakresie prawa, finansów, audytu, dystrybucji konstrukcji drewnianych domów oraz usług Call Center. W każdym obszarze działania Konsorcjum jest liderem stale dążącym do doskonałości, gwarantującym najwyższe światowe standardy i poufność informacji. Wartością decydującą o Naszym sukcesie są ludzie, którzy tworzą firmę. Są to profesjonaliści  działający z pasją, wykorzystujący swój potencjał i doświadczenie zapewniając Państwu tym samym  bezpieczeństwo i gwarancję osiągnięcia zamierzonych celów.  

Logo Konsorcjum to zastrzeżony znak towarowy chroniony przepisami prawa. Stworzone jest ono w złotych barwach kojarzących się z najwyższą jakością i sukcesem. Na logo składa się postać przypominająca człowieka symbolizującego założycieli firmy, którzy stanowią jej podstawę niczym pień drzewa. Koła i ostre kąty tworzą gałęzie i owoce drzewa, które metaforycznie mówią o tym, że za właścicielami stoi sztab ludzi, współpracowników, partnerów – specjalistów odpowiedzialnych za nieskazitelny wizerunek marki. W podstawie logo-korzeniach, jest nazwisko założyciela symbolizujące całkowite zaangażowanie i odpowiedzialność za kierunek rozwoju firmy. Korzenie te, umieszczone w żyznej ziemi, zapewniają zrównoważony rozwój i zdrowe funkcjonowanie całego organizmu biznesowego.

Kancelaria Prawna stanowi trzon Konsorcjum zapewniający wewnętrzną obsługę prawną wszystkich obszarów funkcjonowania firmy, jak również jest podstawą Naszej oferty skierowanej do Państwa. Naszymi klientami są międzynarodowe i krajowe przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz osoby fizyczne. Prawnicy Kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę umożliwiającą zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć gospodarczych. Współpracujemy zarówno z korporacjami z Europy i Azji o wieloletniej tradycji, jak i z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i chcą pozyskać solidnego partnera w interesach. Wysoką jakość Naszych usług potwierdzają wyniki finansowe i długoterminowe, stabilne relacje z klientami. Doświadczenie oraz najwyższy poziom wiedzy naszych pracowników potwierdzają m.in.: tytuły prawników międzynarodowych (LL.M.), wieloletnia  obsługa firm i instytucji, praktyki i wiedza zdobyte w najlepszych kancelariach w Polsce i za granicą oraz ścisła współpraca ze specjalistami z tytułami profesorów w wąskich dziedzinach prawa.

Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała&Wspólnicy Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę luksemburskiej firmy Wooden House Invest Opportunity S.A.

                              

Z wyrazami szacunku,

Prezes Zarządu

Łukasz Kiwała