Współpraca

Zostań Współpracownikiem Konsorcjum Prawno-Finansowego Kiwała&Wspólnicy.

Jeśli szukasz stabilnych i wysokich zysków, zainwestuj w sprawdzony model biznesowy i otwórz swój oddział. Nie musisz być prawnikiem aby rozpocząć, wystarczy skontaktać się z Naszym doradcą. Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała&Wspólnicy to jedna z najbardziej prestiżowych Kancelarii prawnych rozwijająca się na terenie całej Polski, mająca również Partnerów w Europie i Azji. Prawnicy Naszych kancelarii udzielają porad prawnych, sporządzają pisma oraz reprezentują Klientów w sądach i urzędach. Celem Naszych kancelarii jest świadczenie pełnego zakresu usług prawniczych, charakteryzujących się wysokim profesjonalizmem i efektywnością działania. Tym, co wyróżnia Nas na tle innych jest to, że usługi prawnicze poszerzone są o usługi księgowo-podatkowe oraz outsourcing usług Call Center. Posiadamy również wyłączność na dystrybucje konstrukcji drewnianych niezbędnych do budowy domów przyjaznych dla środowiska i atrakcyjnych ekonomicznie. Od 2021 roku w Unii Europejskiej będą wydawane pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych jedynie budowanych w Naszej technologii. Już od 2013 roku Polska, dyrektywą unijną, wprowadza program dofinansowań w wysokości 300 mln zł na Nasz produkt. Ponadto oferujemy szeroko rozumiane doradztwo finansowe przy wyborze kredytów, leasingów i narzędzi inwestycyjnych pewnie pomnażających inwestowany kapitał. Obsługujemy Naszych Klientów także od strony IT i teleinformatycznych.

Od dłuższego czasu intensywnie rozbudowujemy, na zasadach franczyzy, sieć Konsorcjum poprzez otwieranie kolejnych oddziałów na terenie kraju i kooperację z Partnerami z Luksemburga, Londynu i Szanghaju. Czynimy to, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki finansowe w stosunkowo krótkim czasie z korzyścią dla Państwa i dla Nas. Chcemy, aby sieć Konsorcjum Prawno-Finansowego Kiwała&Wspólnicy była obecna poprzez swoje Oddziały we wszystkich rejonach sądowych na terenie Polski. Stawiamy na skuteczne zarządzanie całą siecią kancelarii co daje nieograniczone możliwości pozyskiwania Klientów oraz silnie umacnia Naszą pozycję na rynku. Świadomość, że współpracujecie Państwo ze stabilnym i renomowanym Partnerem uczyni Was atrakcyjnym dla prawników oraz godnym partnerem we współpracy z innymi kancelariami i Klientami.

Zostań Dyrektorem Oddziału Sieci Konsorcjum!

Zainwestuj we własny biznes! Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała&Wspólnicy jako inwestycja franczyzowa to przedsięwzięcie bezpieczne i długoterminowe. Dywersyfikacja działania w kilku obszarach biznesowych w swojej prostocie modelu biznesowego decyduje o sukcesie przyszłych Franczyzobiorców. Prowadzenie własnej kancelarii prawnej poszerzonej o działania Developerskie i Outsourcingowe to prestiż i zaufanie społeczne. Wiąże się z tym jednak również ogromna odpowiedzialność i wysiłek jaki należy wkładać każdego dnia pracując na nieskazitelny wizerunek firmy. Zawierając umowę z Konsorcjum Prawno-Finansowym Kiwała&Wspólnicy zostaniecie Państwo Franczyzobiorcą naszej marki. Oznacza to, że będziecie funkcjonować według know-how i pod znakiem towarowym Konsorcjum. Zarządzanie Oddziałem można powierzyć Managerowi lub po odpowiednim przeszkoleniu samemu pełnić funkcję Dyrektora Oddziału. Nie ma ograniczeń w ilości Oddziałów, które może prowadzić jeden Franczyzobiorca. W przypadku, gdy posiadacie Państwo wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie struktury zarządcze Konsorcjum staną przed Wami otworem.

Franczyzobiorca otrzyma:
– sprawdzony model biznesowy (know-how),
– niezawodne wsparcie merytoryczne dla sieci oddziałów,
– specjalistyczne oprogramowanie kancelarii prawnej wraz z dostępem do profesjonalnych systemów informacji prawnej;
– wyspecjalizowany personel prawniczy oraz jego nadzór merytoryczny,
– wypróbowane metody pozyskiwania klientów;
– reklamę ogólnokrajową; i wiele innych świadczeń oraz skutecznych metod wsparcia popartych wiedzą i doświadczeniem franczyzodawcy, które łącznie dają gwarancję wspólnego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy! Kancelaria Prawna Wrocław: ul. Włodkowica 21/7.